Warsaw Motor Show 2019

Tegoroczne targi Warsaw Motor Show w Ptak Warsaw Expo dobiegły już końca. Dziękujemy wszystkim Państwu za liczne przybycie na nasze stoisko! Dziękujemy także naszym partnerom, bez których by się to nie udało – The Official BRABUS, Startech oraz Mleasing. Dla tych, którym nie udało się dotrzeć na targi prezentujemy perły motoryzacji, które mogliśmy podziwiać na naszym stoisku. Zapraszamy!

BRABUS GLS 850 XL WIDESTAR

Rodzinny SUV dla kogoś, kto potrzebuje prawdziwych emocji. 4,2 sekundy do ‘setki’, osiem cylindrów wytwarzających moc 850 KM i maksymalny moment obrotowy 1450 NM!!! Prędkość, tego potwora została mechanicznie ograniczona do 300 km/h. Czarnemu autu spowitemu licznymi karbonowymi dodatkami, charakteru dodają srebrne, 23-calowe kute koła – Monoblock „Platinum Edition”.  Na poprawę właściwości aerodynamicznych tego potężnego SUV’a wpływają przedni spoiler, wloty powietrza na przednich błotnikach, dyfuzor jak i dachowy spoiler. A we wnętrzu auta czujemy się jak w najbardziej ekskluzywnej limuzynie, szczególnie za sprawą złotych przeszyć na zagłówkach, wykonanych podobnie jak fotele kubełkowe ze szlachetnej skóry.

BRABUS G63 800 WIDESTAR  &  BRABUS G63 700

Nie da się ukryć, że G-klasy zajmują szczególne miejsce w naszym sercu. Dlatego też podczas tegorocznych targach Warsaw Motor Show pokazaliśmy Państwu aż 3 nasze realizacje, które wykonaliśmy jako autoryzowany dealer marki BRABUS. Ponadto, pokazaliśmy Państwu BRABUSA 800 WIDESTAR.

STARTECH Bentley Continental GTC

Bentley sam w sobie jest niesamowicie ekskluzywnym wozem, a jeśli dołożymy od tego liczne elementy tuningowe od Startech’a otrzymamy coś wyjątkowego. Szary lakier z pięknym czerwonym dachem. Aluminiowe, 22-calowe felgi Monostar M, przedni zderzak z karbonową dokładką, karbonowy dyfuzor i spoiler, a także wnętrze wykonane z wysokiej jakości skóry i karbonu.

AXOPAR 28 CABIN BRABUS LINE

Absolutnie największym obiektem na naszym stoisku był AXOPAR 28 o długości całkowitej 9,18 m z  silnikiem MERCURY Racing o mocy 400KM.  Na pojeździe zmieści się 9 osób w załodze śródlądowej i 6 do 8 osób w załodze morskiej. Koje pomieszczą dwie osoby, oraz kolejne dwie w kabinie rufowej. Wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny łodzi jest zmieniony, a wnętrze obszyte jest ekskluzywną, grafitową tapicerką Niroxx z logo BRABUS.

BRABUS B35S

Dla równowagi z wyrafinowanym SUV’em zaprezentowaliśmy Państwu także super-mocny hot-hatch. Dwucylindrowy, czterozaworowy silnik z turbodoładowaniem dzięki zestawowi tuningowymi BRABUS PowerXtra + B35 S, dzięki któremu dodaje silnikowi Mercedesa o 43KM i 60 Nm, dzięki czemu auto legitymuje się mocą 365KM i maksymalnym momentem obrotowym 460 Nm. Auto posiada oczywiście liczne dodatki poprawiające aerodynamikę, jak i felgi z lekkich stopów.

 

Targi już za nami, więc wracamy do codzienności! Zapraszamy do naszych serwisów marek premium: Audi i Volvo na ulicy Woronicza 19 oraz Mercedes-Benz, BMW, Porsche, Land Rover na ulicy Powsińskiej 69/71. Na tych, którzy szukają swojego wymarzonego auta czekają nasi doradcy klienta w salonie samochodów premium, by pomóc Państwu odnaleźć idealne auto.  Przypominamy również o śledzeniu naszych profili w portalach społecznościowych: https://www.instagram.com/vcentrum/ oraz https://www.instagram.com/vcentrum/.

 

Back to top