Autoryzowany dealer marki Brabus

Jako autoryzowany dealer marki BRABUS zajmujemy się tuningowaniem samochodów Mercedes-Benz. Oferujemy cały szereg możliwości, które wpływają na wygląd, moc oraz sposób prowadzenia samochodu. W swojej ofercie posiadamy elementy do tuningu wizualnego.

TUNING WIZUALNY:

  • zderzaki
  • spojlery
  • progi
  • felgi aluminiowe
  • dodatkowe oświetlenie
  • osłony przednie i tylne do samochodów terenowych

MODYFIKACJE SILNIKA

Miłośnikom wrażeń polecamy zestawy zwiększające moc silnika. Są one dedykowane do jednostek benzynowych oraz wysokoprężnych. Dodatkowo istnieje możliwość zwiększenia pojemności silnika w zakładach mieszczących się w Bottrop. Doskonałym uzupełnieniem tej modyfikacji są sportowe układy wydechowe oraz prędkościomierze o zwiększonym zakresie. Dla uzyskania lepszych właściwości jezdnych można również zastosować sprężyny i amortyzatory o sportowej charakterystyce.

SPORTOWE UKŁADY HAMULCOWE

Podnosząc moc samochodu warto pamiętać o mocnych hamulcach które podczas próby hamowania przy dużej prędkości są narażone na duże przeciążenia. BRABUS oferuje kompletne układy hamulcowe w skład których wchodzą sześciotłoczkowe zaciski, wentylowane tarcze hamulcowe oraz zbrojone przewody. Dzięki ich zastosowaniu jazda z podwyższoną mocą nie wpłynie na pogorszenie stanu technicznego układu hamulcowego oraz pozwoli na uniknięcie awarii.

MODYFIKACJE WIZUALNE WNĘTRZA

Zmiany przeprowadzane w samochodzie mogą również objąć jego wnętrze. Klienci mogą wybierać w  skórzanych tapicerkach, okładzinach z aluminium i drewna, sportowych kierownicach, uchwytach zmiany biegów, nakładkach na pedały, progach, dywanikach. Zajmujemy się również montażem monitorów zintegrowanych w zagłówkach, konsoli do nawigacji satelitarnej. Zapraszamy do oddziału VCentrum przy ul. Powsińskiej 69/71 gdzie mieści się nasz serwis Mercedes-Benz.

ZAUFAJ SPRAWDZONEMU SERWISOWI

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów:

Bartek

Bardzo dobry serwis. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo szybkie terminy realizacji + wymyte auto po zakończeniu prac. Zdecydowanie polecam.

Antoni

Bardzo dobry serwis godny zaufania. Panowie zdiagnozują każdą usterkę i na bieżąco pozostają w kontakcie z klientem. Do tego obsługa jest bardzo miła i na wysokim poziomie. Polecam wszystkim serwis VCentrum.

Mariusz

Profesjonalne podejście do klienta, szybkość i fachowość wykonanej naprawy są atutami serwisu VCentrum. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten serwis.

Radek

Obsługa klienta bez zarzutu. Dzwonią, doradzają, proponują różne rozwiązania. Naprawa szybko i bez problemów. Sam korzystam i innym polecam!

Back to top