CHIPTUNING I TUNING AUT, WŁASNA HAMOWNIA

Posiadamy hamownię jednej z najlepszych firm na rynku – MAHA, model LPS3000, która umożliwia sprawdzenie mocy oraz momentu obrotowego silnika. Jest dedykowana zarówno dla samochodów z napędem na jedną oś, jak również z napędem na 4 koła.
Na hamowni możemy też sprawdzić, czy prędkościomierz we właściwy sposób mierzy prędkość. Dzięki temu, że hamownia jest bardzo precyzyjna, możemy również sprawdzić licznik kilometrów. Jego poprawne działanie jest bardzo istotne przy pomiarach zużycia paliwa na rzeczywiste 100 km.

KORZYŚCI Z HAMOWNI

  • sprawdzenie mocy silnika
  • sprawdzenie momentu obrotowego

Autoryzowany dealer marki Quantum

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Quantum Tuning. Oferujemy chip tuning mający na celu zwiększenie wydajności pracy silnika zarówno benzynowego, jak również wysokoprężnego przy czym najlepsze rezultaty są osiągane w przypadku jednostek turbodoładowanych.
Podniesienie ciśnienia w turbinie pozwala uzyskać bardziej efektywny przyrost mocy. Dodatkowo przeprowadzenie takiej operacji na silniku wysokoprężnym skutkuje mniejszym zużyciem paliwa. W przypadku silników turbodoładowanych różnica może wynosić nawet 20%.

KORZYŚCI Z CHIP TUNINGU

  • bardziej elastyczna praca silnika
  • dużo lepsze osiągi
  • mniejsze zużycie paliwa w silnikach typu diesel
  • większy moment obrotowy

ZAUFAJ SPRAWDZONEMU SERWISOWI

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów:

Ewa

Najlepszy serwis w stolicy – fachowo, w rozsądnej cenie i w przemiłej atmosferze! Polecam nie tylko posiadaczom volvo czy audi – po ogromnym rozczarowaniu autoryzowanym serwisem mercedesa wróciłam do VCentrum i się nie zawiodłam!

Klient

Polecam serwis na Powsińskiej, fachowa i profesjonalna obsługa, bardzo sympatycznie, przedstawiają koszty naprawy i dopiero po akceptacji klienta naprawiany. Super a do tego oddano umyty samochód 🙂

Mariusz

Profesjonalne podejście do klienta, szybkość i fachowość wykonanej naprawy są atutami serwisu VCentrum.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten serwis.

Artur

Gorąco zachęcam VCentrum jako ciekawą alternatywę dla serwisów BMW. Potwierdzam rzetelne i optymalne kosztowo działania, jak również miłą obsługę i fachowe doradztwo.
Back to top