Type and press Enter.

Stacja Kontroli Pojazdów

Stacja Kontroli Pojazdów

Własna stacja kontroli to ogromna wygoda dla naszych Klientów. W VCentrum szanujemy Twój czas, dlatego jeśli w czasie badania okaże się, że jakiś element, np. światła, hamulce czy zawieszenie, wymaga poprawy – spróbujemy zająć się tym albo od ręki, albo w najbliższym możliwym terminie, tak abyś nie utracił ciągłości przeglądu.

Wykonujemy badania techniczne samochodów osobowych i ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t oraz motocykli i ciągników rolniczych. Robimy również badania techniczne pojazdów sprowadzonych z zagranicy, badania techniczne pojazdów przystosowanych do zasilania gazem LPG, badania pojazdów przystosowanych do przewozu osób (taxi) oraz badania pojazdów przystosowanych do nauki jazdy.

Do Stacji Kontroli Pojazdów WX/166/P zapraszamy na ul. Powsińską 69/71 (wjazd przez szlaban od ul. Powsińskiej lub Limanowskiego).

Recepcja tel. +48 22 264 32 30 lub +48 604 068 368

Dodaj opinię

Opinie klientów

K
Krzysztof Kozik
★★★★★
18 marca 2022
Najlepsza stacja z jaką się do tej pory spotkałem mam auto w którym w jednej z lamp jest bardzo utrudniony dostęp do regulacji większość stacji kiedyś odsyłała mnie z kwitkiem że trzeba pół auta rozłożyć żeby wyregulować a w tej stacji panowie chic ciężko zrobią bez problemu mila uprzejma życzliwa obsługa auto na przeglądzie jest przejzane od dachu po spod nie ma to tamto jeżdżę na tą stacje autem i motocyklem i będę jeździł dopóki będzie ta stacja istniała gorąco polecam 100% profesonalizm a co za tym idzie bezpiecznie na drodze ponieważ dzięki tak zetelnej obsłudze wiemy co mam zużyte i co należy wymieniac jeszcze raz gorąco polecam.
R
Robert Pysiak
★★★★★
18 marca 2022
Wszystko w jak najlepszym porządku. Pełne sprawdzenie wszystkich parametrów technicznych pojazdu, strefa klienta, szybko i sprawnie.

    Dodaj opinię

    Ocena

    WYŚLIJ ZAPYTANIE