Type and press Enter.

Serwis kół i klimatyzacji

Sezonowa jazda obowiązkowa / Dla Twojego bezpieczeństwa

Czasem to, czego nie widać, może mieć ogromny wypływ na nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Dlatego dwa razy w roku – jesienią oraz wiosną – powinieneś wymienić koła i zrobić przegląd klimatyzacji. Traktuj obie te czynności jako sezonowy obowiązek. Dzięki temu zawsze będziesz mocno trzymać się drogi i zadbasz o powietrze, którym na co dzień oddychasz.

Używanie nieoczyszczonej i nieuzupełnionej klimatyzacji może powodować uszkodzenie całego układu chłodzącego, a także doprowadzić do rozwoju wielu mikroorganizmów. W rezultacie jazda samochodem staje się męcząca, a wręcz niebezpieczna.

Oczyszczanie klimatyzacji za pomocą ozonu gwarantuje skuteczne wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu oraz zabicie pleśni, roztoczy i innych organizmów, które wpływają szkodliwe nie tylko na kierowców, ale też na pasażerów, w tym szczególnie na dzieci.

Wymiana i przechowywanie kół

Serwis VCentrum wyposażony jest w specjalistyczne stanowiska do kontroli, demontażu i wyważania kół. Przez zimę przechowamy Twoje opony i felgi w magazynie zachowującym odpowiednią temperaturę i wilgotność powietrza. Podczas sezonowej wymianie kół sprawdzamy także układ hamulcowy, a w przypadku stwierdzenia złego stanu ogumienia – doradzimy jego wymianę.

Nowe technologie zwiększające przyczepność

Nasi doradcy w dziale części VCentrum na bieżąco śledzą testy, rankingi i opinie o nowych modelach opon wiodących producentów. Szczególnie interesują nas nowatorskie, technologicznie zaawansowane rozwiązania dedykowane do nowoczesnych samochodów premium. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co nowego oferuje branża, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

    Zarządzaj plikami cookies