AUTO DETAILING – CAR SPA

W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy również usługi z zakresu Detailing polegające na renowacji powłoki lakierniczej oraz kabiny pasażerskiej. Każdy z tych procesów odbywa się z zastosowaniem najlepszych środków dostępnych na rynku które zostały sprawdzone przez największych producentów samochodów.

REWITALIZACJA WNĘTRZA

auto_detaling_zaglowki

Dla kompleksowego odświeżenia samochodu rekomendujemy również rewitalizację wnętrza.

Zabieg ten polega na dokładnym wyczyszczeniu podsufitki, tapicerki, obicia na drzwiach oraz wykładziny w całej kabinie pasażerskiej. Pominięciu nie podlegają też elementy z tworzyw sztucznych. Za pomocą pary wodnej odbywa się czyszczenie miejsc ich spasowania w których, ze względu na utrudniony dostęp, gromadzi się najwięcej zabrudzeń. Posiadaczom skórzanej tapicerki polecamy renowację za pomocą najlepszych środków dostępnych w naszej ofercie. Ich zastosowanie skutkuje powstaniem wypełnień w miejscach, w których znajdują się lekkie załamania skóry.

auto_detaling_bentley_wnetrze

RENOWACJE POWŁOKI LAKIERNICZEJ

auto_detaling_bentley

W celu rewitalizacji lakieru używamy oryginalnego kompozytu ceramicznego Kube Bond Diamond.

Tworzy on wielowarstwową powłokę która zapobiega przyklejaniu się brudu oraz ułatwia pielęgnację. Po przeprowadzeniu tego procesu następuje widoczna poprawa połysku. Zarysowania znajdujące się na lakierze zostają wygładzone dzięki czemu odzyskuje on ładny i świeży wygląd. Sam kolor lakieru staje się bardziej nasycony a jego głębia mocniejsza. Odświeżeniu podlegają również elementy chromowane oraz z tworzyw sztucznych będących elementami nadwozia. Produkt posiada najwyższą klasę twardości i chroni powierzchnię lakieru nawet do 7 lat.

porshe_detaling_370

ODNOWA LAMP I OCHRONA SZYB

auto_detaling_porsche_swiatlo

Mocne światła oraz dobra widoczność to jeden z podstawowych elementów bezpiecznej jazdy.

Moc reflektorów mogą ograniczać zmatowiałe klosze. Dzieje się tak wraz z upływem czasu, można temu jednak zaradzić bez konieczności ich wymiany. Wystarczy staranne wypolerowanie powierzchni klosza delikatnym środkiem o właściwościach ściernych który usunie osad oraz zabrudzenia. W celu ochrony szyb polecamy hydrofobizację która polega na dokładnym oczyszczeniu chemicznym a następnie aplikacji trzywarstwowej powłoki ochronnej. Jej obecność gwarantuje trwałość i brak smug podczas pracy wycieraczek których praca staje się bardziej płynna.

boxy-detaling-new1

ZAUFAJ SPRAWDZONEMU SERWISOWI

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów:

Adrian

Jak najbardziej polecam – kontakt, obsługa, serwis na najwyższym poziomie!

Łukasz

Doskonała alternatywa dla autoryzowanych serwisów. Bardzo miła i fachowa obsługa, doskonała jakość i przyzwoite ceny. Szczerze polecam.

Agnieszka

Świetna i rzeczowa obsługa, profesjonalny serwis z dobrymi cenami. Polecam VCentrum, są godni zaufania. Wiem, że oddaję samochód w dobre ręce.

Sławomir

Mój ulubiony serwis BARDZO GORĄCO POLECAM przyjedziesz raz będziesz wracał pewien że naprawią i polecisz znajomym.

Back to top