Type and press Enter.

Auto detailing – car spa

Detailing. W centrum perfekcji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W VCentrum odkryjesz, jak podkreślić charakter swojego samochodu. Dla nas Auto detailing to połączenie rzemiosła i sztuki. Już sama nazwa – car detailing – wskazuje, że nie mamy do czynienia wyłącznie z pielęgnacją, ale skupieniem się na najdrobniejszym szczególe, który w efekcie wpływa na estetykę, personalizację i funkcjonalność.

W centrum perfekcji

Perfekcję w detailingu samochodowym osiągamy dzięki:

 • doświadczeniu w kosmetyce i funkcjonalności samochodów segmentu premium
 • talentom – VCentrum to zespół ekspertów, mistrzów i pasjonatów
 • szacunkowi do wiedzy i doskonaleniu się
 • najwyższej jakości materiałom i narzędziom
 • dokładności – sprawdzamy wszystko co do najmniejszego szczegółu

Dzięki naszej perfekcji możesz od nas wymagać:

 • customizacji – wiemy, że samochód to wizytówka Twojego charakteru
 • kompleksowości usług – w car spa zajmujemy się czyszczeniem, renowacją i konserwacją
 • złotego środka, który znaleźliśmy między estetyką a funkcjonalnością

Kompleksowość usług w VCentrum to połączenie pracy rzemieślnika i artysty. Nasza praca polega na drobiazgowym i precyzyjnym podkreśleniu indywidualności lub przywróceniu blasku Twojego samochodu. Dbamy o karoserie, felgi, zaciski oraz oczywiście o wnętrze. Bierzemy pod uwagę ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i sposób użytkowania. Zabezpieczamy wybrane elementy, zajmujemy się drobnymi naprawami oraz kompleksową kosmetyką samochodów premium. Po wizycie w VCentrum Twój samochód będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Zmień wygląd samochodu z VCentrum
W naszym dziale detailingowym zajmujemy się także profesjonalnym oklejaniem samochodów. Jesteśmy ekspertami w zmianie koloru, ochronie lakieru czy stylizacji wybranych elementów karoserii. Stawiamy na doświadczenie i talent. Nasz zespół składa się z ultra-precyzyjnych rzemieślników, których dokładność może konkurować z maszyną, oraz prawdziwych artystów, których projekty wyróżniają się i zwracają uwagę na drogach w Polsce i na świecie. W ręcznym oklejaniu samochodów nie mamy sobie równych w Warszawie!

Naszym klientom oferujemy kompleksową pracę nad projektem – od wizji, pracy z kolorami i kompozycją, przygotowanie pojazdu i najlepszą realizacja nawet najbardziej wyjątkowej personalizacji. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje i specjalizacja w samochodach premium pozwalają na realizację najtrudniejszych projektów.

Pakiet Optimalist

Umyjemy Twój samochód i nałożymy na niego powłokę kwarcową. Dzięki tym zabiegom wyczyścimy wszystkie zewnętrzne zabrudzenia, zapobiegniemy powstawaniu zacieków i zadbamy o to, aby zanieczyszczenia nie przylegały do powierzchni. Na przygotowany w ten sposób samochód nałożymy powłokę kwarcową, która w znacznym stopniu ograniczy wpływ złych warunków atmosferycznych na karoserię oraz podkreśli charakter samochodu, wydobywając z niego głębię koloru i blask lakieru.

Pakiet Specialist

Umyjemy Twój samochodów, skorygujemy lakier One Step i nałożymy powłokę kwarcową. W ten sposób pozbędziemy się zabrudzeń, zapobiegniemy powstawaniu zacieków i ograniczmy przyleganie zanieczyszczeń do powierzchni. Dodatkowo, jednoetapowa korekta lakieru skutecznie odświeży pojazd oraz usunie większość zarysowań. Następnie nałożymy powłokę kwarcową, która będzie chronić karoserię przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Pakiet Perfectionist

Umyjemy Twój samochód i zadbamy o korektę lakieru oraz nałożymy powłokę ceramiczną. W efekcie wyczyścimy samochód z wszelkich zabrudzeń zewnętrznych, pozbędziemy się zacieków i sprawimy, że zanieczyszczenia nie będą przylegać do powierzchni. Następnie zajmiemy się korektą lakieru w celu usunięcia zarysowań, wżerów, zmatowień i nadania maksymalnego połysku. A na sam koniec nałożymy na karoserię powłokę ceramiczną.

Pakiet Hedonist

Umyjemy Twój samochód i zadbamy o pełną korektę lakieru, a następnie nałożymy powłokę ceramiczną lub folię PPF. Mycie detailingowe pozwoli pozbyć się wszelkich zabrudzeń i zacieków. Pełna korekta lakieru sprawi, że pozbędziemy się zarysowań, a kolor nabierze blasku. Doprowadzimy lakier do stanu z dnia opuszczenia fabryki. Powłoka ceramiczna pozwoli ochronić lakier podczas codziennego użytkowania. Woda nie będzie osiadać na karoserii, ale po niej spływać. W ten sam sposób i zanieczyszczeniom będzie trudniej przylegać do karoserii. Natomiast folia PPF zabezpieczy samochód przed odpryskami i zarysowaniami.

Pakiet Fantasist

Zmienimy kolor Twojego samochodu przy użyciu folii. Zadbamy o zmianę charakteru i estetyki. Odświeżymy wygląd całego pojazdu lub skupimy się tylko na jednym elemencie np. dachu czy masce. Poza funkcją estetyczną, wrapping za pomocą kolorowych folii PPF pomaga w ochronie oryginalnego lakieru przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak błoto, kamienie, promieniowanie słoneczne czy sól.

Kosmetyka samochodowa – detailing

Celem auto detailingu jest podniesienie walorów estetycznych, przedłużenie żywotności lakieru oraz łatwiejszej pielęgnacji samochodu. Proces car spa składa się z kilku etapów: kompleksowego czyszczenia, renowacji oraz konserwacji samochodu. Detailing w VCentrum przywraca utracony blask, głębię koloru, doskonały wygląd samochodu i felg, a także dba aby wnętrze było czyste i pachnące.  

Ochrona lakieru – folia PPF

Zabezpieczenie nadwozia folią pomaga zapobiegać zarysowaniom, odpryskom i otarciom mającym miejsce np. na parkingu. Co więcej, folią możemy zabezpieczyć zarówno całe auto, jak i wybrane elementy najbardziej narażone na uszkodzenia. Do wyboru mamy zarówno folie bezbarwne jak i matowe. Te ostatnie w diametralny sposób zmienią charakter Twojego samochodu. Folia PPF suktecznie zabezpiecza lakier, jest niewidoczna gołym okiem, posiada 10 lat gwarancji, regeneruje się pod wpływem ciepła, chroni przed mocnymi zarysowaniami oraz odpryskami.

Zmiana koloru auta – wrapping

Alternatywna metoda pozwalająca na zmianę koloru bez konieczności lakierowania auta. Dysponujemy na tyle bogatą paletą kolorów, odcieni i struktur, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ogromna zaletą jest fakt, że folię można bezpiecznie demontować w każdej chwili bez ryzyka uszkodzenia powłoki lakieru. Główne zalety: skuteczne zabezpieczenie szyb i lakieru przed odpryskami, bogaty wybór kolorów i całkowicie odwracalny proces.

Powłoka ceramiczna

To obecnie najbardziej trwała metoda ochrony lakieru. Utrzymuje się bowiem do 5 lat w postaci bezbarwnej powłoki przylegającej do powierzchni lakieru nie wnikając w jego strukturę. Tworzy tym samym bardzo twarde, a jednocześnie skuteczne zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych (drogowe odłamki, smoła, promieniowanie UV) oraz uszkodzeniem mechanicznym.

Powłoka kwarcowa

Niewidoczna powłoka tworząca na powierzchni lakieru jego warstwę ochronną. Zapobiega efektom działania czynników zewnętrznych takich jak kwaśne deszcze, promieniowanie UV, piasek, sól drogowa. W przeciwieństwie do powłoki ceramicznej ten rodzaj ochrony utrzymuje się zdecydowanie krócej – do 1 roku.

Renowacja lakieru

Proces mający na celu usunięcie wszelkich skaz oraz drobnych zarysowań lakieru powstałych wskutek codziennego użytkowania samochodu. Dzięki renowacji lakier zyskuje: świeży wygląd i większą głębię.

Renowacja skór

Usuwamy wszelkiego rodzaju zadrapania, przetarcia, przebarwienia oraz zanieczyszczenia powstałe podczas codziennej eksploatacji samochodu. Renowacja skórzanej tapicerki pozwala odzyskać jej pierwotny kolor, świeży zapach i miękkość w dotyku. Proces ten rekomendujemy raz do roku a w przypadku nowej tapicerki polecamy zabezpieczenie jej specjalną powłoką.

Ceramiczne zabezpieczenie felg

Olej, zanieczyszczenia, sól drogowa – jest wiele elementów, które mają destrukcyjny wpływ na wygląd felg . Ceramiczna powłoka pozwala nie tylko dłużej zachować ich nienaganny wygląd i świeży blask ale również ułatwia usuwanie pyłu z klocków hamulcowych.

Lakierowanie zacisków

Lakierowanie zacisków to proces bezpieczny oraz bezinwazyjny. Prosty zabieg, który potrafi diametralnie zmienić wygląd auta.

Niewidzialna wycieraczka

Specjalna powłoka, której hydrofobowe właściwości zapobiegają przywieraniu wody do powierzchni szyb oraz lusterek. Woda, pod wpływem nacisku powietrza, jest zatem błyskawicznie odprowadzana nie pozostawiając zacieków i nie ograniczając widoczności.

Usuwanie wgnieceń

Technologia pozwalająca na usuwanie wgnieceń w szybki i bezinwazyjny sposób. Dzięki temu naprawa maski, nadkola czy też zderzaka odbywa się bez konieczności lakierowania.

Pranie wnętrza – detailing wnętrza

Na odzieży wierzchniej przenosimy do wnętrza samochodu zapach, wilgoć i bakterie. Kompleksowe pranie kabiny pasażerskiej pozwala przywrócić jej świeży zapach oraz sterylność. Proces ten obejmuje podsufitkę, podłogę, dywaniki, słupki oraz boczki w drzwiach. Dla zatrzymania efektu na dłużej oferujemy zabezpieczenie tapicerki specjalnym, ochronnym preparatem.

Mycie detailingowe

Wieloetapowe mycie nadwozia z użyciem kosmetyków o odpowiednio dobranym pH. Zabieg mający na celu usuwanie zanieczyszczeń, których nie da się usunąć tradycyjnym myciem (smoła, osady metaliczne).


Auto detailing – car spa I ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa I tel +48 22 264 32 50

Opinie klientów

L
Lewart Lewandowski
★★★★★
18 marca 2022
Super profesjonalna obsługa, powłoka nałożona super. Auto wygląda jak by wyjechało prosto z fabryki. 100% zadowolenia
N
Nuroslaw Nurecki
★★★★★
18 marca 2022
Polecam! Do VCentrum przyjechałem z dość dużą rysą na masce przy podszybiu. Naprawa wyszła lepiej niż się tego spodziewałem i obyło się bez konieczności lakierowania maski. Potwierdzam opinie z innych komentarzy, że obsługa jest na bardzo wysokim poziomie i cała firma robi bardzo profesjonalne wrażenie.

  Dodaj opinię

  Ocena

  Zabezpieczenie lakieru i wnętrza dzięki technologii. Ochrona lakieru. Zmiana koloru. Detailing wnętrza.

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

   Przepraszamy, ale musieliśmy. Ta strona korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych. reklamowych i społecznościowych. Więcej o plikach cookies

   The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

   Close