Type and press Enter.

Auto detailing – car spa

Detailing. W centrum perfekcji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zabezpieczenie lakieru i wnętrza dzięki technologii. Ochrona lakieru. Zmiana koloru. Detailing wnętrza.

Celem auto detailingu – car spa jest podniesienie walorów estetycznych, przedłużenie żywotności powłok lakierowanych i wzrost wartości pojazdu.

Kosmetyka samochodowa – detailing
Proces, który składa się z kilku etapów: kompleksowego czyszczenia, renowacji oraz konserwacji samochodu. Celem zabiegów jest podniesienie walorów estetycznych, wzrost wartości pojazdu, przedłużenie żywotności powłok lakierowanych, a także łatwiejsza pielęgnacja samochodu. Umiejętność doboru i stosowania specjalistycznych preparatów, w połączeniu z najnowszym sprzętem pozwala nam przywrócić utracony blask, głębię koloru, świeży wygląd felg, a także czyste, pachnące i przyjemne w dotyku wnętrze.
W procesach bazujemy na najlepszych obecnie dostępnych kosmetykach na rynku. Jesteśmy akredytowanym aplikatorem powłok ceramicznych CeramicPro.

Powłoka ceramiczna
Powłoki ochronne lakieru są trwałym oraz skutecznym sposobem na zabezpieczenie Twojego samochodu. Stosowane obecnie – ze względów ekologicznych – miękkie lakiery są bardzo podatne na wszelkie zarysowania, do których może dojść nawet podczas procesu mycia. Z tego względu zaczęto stosować powłoki ceramiczne, które skutecznie chronią lakier. Jest to bezbarwna, niewidoczna warstwa przylegająca do powierzchni lakieru, nie wnikająca w jego strukturę. Zapewnia skuteczną ochronę nawet do 5 lat. Warto nadmienić, że powłoka ceramiczna ma również wiele innych zalet:

 • chroni przed czynnikami atmosferycznymi
 • nadaje niezwykłej szklistości
 • podbija głębię lakieru
 • zdecydowanie ułatwia pielęgnację samochodu
 • znacznie ogranicza zabrudzenia
 • powoduje wzrost wartości pojazdu.

Ochrona lakieru – folia PPF
Jedna z najlepszych obecnie dostępnych na rynku metod zabezpieczenia samochodu. Główne zalety to wysoka odporność na zarysowania, odpryski i otarcia mające miejsce np. na parkingu. W przeciwieństwie do powłok ochronnych, folią możemy zabezpieczyć zarówno całe auto, jak i wybrane elementy najbardziej narażone na uszkodzenia.
Do wyboru mamy zarówno folie bezbarwne jak i matowe. Te ostatnie w diametralny sposób zmienią charakter Twojego samochodu.
Folia PPF to:

 • najlepsza obecnie na rynku metoda zabezpieczenia lakieru
 • jest niewidoczna gołym okiem
 • ma 10 lat gwarancji
 • regeneruje się pod wpływem ciepła
 • chroni przed mocnymi zarysowaniami oraz odpryskami.

Renowacja lakieru
Korekta lakieru to proces usunięcia wszelkich zarysowań powstałych na skutek codziennej eksploatacji samochodu. Podczas całego zabiegu usuwamy rysy, zmatowienia, skazy lakieru czy przebarwienia powstałe w wyniku „złego polerowania”.
Dzięki renowacji lakieru otrzymujemy:

 • świeży wygląd powłoki lakierniczej
 • podbitą głębię kolorów lakieru
 • zwiększenie wartości rynkowej pojazdu.

Renowacja skór
Zabieg mający na celu usunięcie wszelkich zadrapań, przetarć, przebarwień oraz wżartego brudu powstałego w wyniku codziennej eksploatacji auta. W efekcie zabiegu tapicerka wraca do pierwotnego koloru, jest świeża, miękka, naturalna w dotyku. Warto taki proces przeprowadzić raz do roku.
Po zabiegu renowacji otrzymujemy:

 • zdecydowaną poprawę wyglądu elementów skórzanych
 • poprawiony komfort podróżowania
 • przedłużenie żywotności tapicerki.

W przypadku nowych samochodów skórzaną tapicerkę warto zabezpieczyć specjalną, dedykowaną dla skóry powłoką. Tego typu ochrona przedłuży żywotność skórzanej tapicerki zatrzymując jej świeży wygląd na dłużej.

Zmiana koloru auta – wrapping
Oklejanie auta to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podkreślić wyjątkowości swojego samochodu. Jest to alternatywa dla lakierowania, które jest czasochłonne, drogie i może wzbudzić podejrzenia o wypadkowość pojazdu. Paleta kolorów, odcieni czy struktur jest na tyle bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo dużym plusem jest to, że folię możemy demontować w dowolnym momencie bez jakichkolwiek oznak klejenia. Główne zalety wrappingu:
 • podkreślenie wyjątkowości samochodu
 • dodatkowe zabezpieczenie powłoki lakierniczej
 • pełna dowolność w wyborze koloru
 • proces jest całkowicie odwracalny.

Pranie wnętrza – detailing wnętrza
Wnętrze samochodu to przestrzeń, w której przebywamy przez 12 miesięcy w roku. Razem z odzieżą wierzchnią do kabiny pasażerskiej przenosimy zapachy, wilgoć i bakterie. Pranie kabiny pasażerskiej pozwala odzyskać nie tylko świeży wygląd, ale również ładny zapach i poczucie sterylności. Zabieg ten obejmuje tapicerkę, podsufitkę, podłogę, dywaniki, słupki oraz boczki w drzwiach. Oprócz podstawowego czyszczenia wnętrza pojazdu możemy również zaoferować zabezpieczenie tapicerki specjalistycznym preparatem. Zapobiega zniszczeniom, przetarciom, uporczywym plamom i przebarwieniom.

Niewidzialna wycieraczka
Jest to niewidzialna powłoka hydrofobowa, którą nakładamy na powierzchnię szyb, lusterek oraz reflektorów. Jej obecność sprawia, że cząsteczki wody nie przywierają do zabezpieczonej powierzchni, a co za tym idzie, nie ograniczają widoczności oraz nie pozostawiają zacieków. Woda, pod wpływem nacisku powietrza wywieranego podczas jazdy, zsuwa się z powierzchni szyby bez konieczności używania wycieraczek.

Usuwanie wgnieceń
Na chwilę obecną usuwanie wgnieceń w samochodzie odbywa się bez konieczności lakierowania. Lakiery w samochodach z jednej strony są coraz bardziej miękkie, ale z drugiej strony elastyczne. A to umożliwia wypychanie wgnieceń metodą PDR czyli w sposób szybki i bezinwazyjny. Dzięki temu naprawa poszczególnych elementów nadwozia, typu maska, nadkole czy też zderzak, może się teraz odbywać bez konieczności nakładania nowej warstwy lakieru.

Lakierowanie zacisków
Usługa dedykowana dla wszystkich, którzy chcą podkreślić charakter swojego samochodu. Lakierowanie zacisków to proces bezpieczny oraz bezinwazyjny. Prosty zabieg, który potrafi diametralnie zmienić wygląd auta.

Powłoka kwarcowa
Niewidoczna powłoka ochronna mająca na celu zabezpieczenie nadwozia przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, takich jak m.in. promieniowanie UV czy też kwaśne deszcze. Powłoka kwarcowa zapobiega również skutkom oddziaływania zanieczyszczeń w postaci smoły, piasku, soli drogowej. W przeciwieństwie do powłoki ceramicznej, powłoka kwarcowa utrzymuje się zdecydowanie krócej – do 1 roku. Obok ochrony lakieru powłoka kwarcowa również:
 • nadaje szklistości
 • zapobiega nadmiernemu przyleganiu zanieczyszczeń
 • odpycha cząsteczki wody ograniczając powstawanie zacieków
Ceramiczne zabezpieczenie felg
Felgi to element najbardziej narażony na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Aby zapobiegać zniszczeniom, warto zabezpieczyć felgi powłoką ceramiczną. Dzięki temu zachowamy ich blask i zapewnimy skuteczną ochronę przed zabrudzeniami. Powłoka ułatwia również usuwanie pyłu z klocków hamulcowych, bez konieczności stosowania agresywnych środków chemicznych.

Mycie detailingowe
Zabieg polegający na wieloetapowym myciu nadwozia przy pomocy profesjonalnych kosmetyków o odpowiednio dobranym pH dzięki czemu nie naruszamy struktury lakieru. Podczas tego zabiegu usuwamy zanieczyszczenia nadwozia w postaci smoły i osadów metalicznych (lotna rdza, osad z klocków hamulcowych), których nie da się usunąć podczas tradycyjnego mycia. Mycie detailingowe jest wskazane zwłaszcza w przypadku samochodów pokrytych powłoką ochronną, ponieważ tak staranne czyszczenie pozwala utrzymywać ich prawidłowe działanie.


Auto detailing – car spa I ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa I tel +48 22 264 32 50

Opinie klientów

L
Lewart Lewandowski
★★★★★
18 marca 2022
Super profesjonalna obsługa, powłoka nałożona super. Auto wygląda jak by wyjechało prosto z fabryki. 100% zadowolenia
N
Nuroslaw Nurecki
★★★★★
18 marca 2022
Polecam! Do VCentrum przyjechałem z dość dużą rysą na masce przy podszybiu. Naprawa wyszła lepiej niż się tego spodziewałem i obyło się bez konieczności lakierowania maski. Potwierdzam opinie z innych komentarzy, że obsługa jest na bardzo wysokim poziomie i cała firma robi bardzo profesjonalne wrażenie.

  Dodaj opinię

  Ocena

  WYŚLIJ ZAPYTANIE