Type and press Enter.

Serwis samochodów premium

Serwis. W centrum precyzji.

Miłość ma swoją cenę. Dzięki VCentrum możesz kochać mądrzej

Zapewniamy najwyższy poziom technologii, jakości i kompetencji, co serwisy
autoryzowane – w cenie niższej nawet do 30 procent. Stosujemy oryginalne
systemy diagnostyczne dedykowane każdej marce, którą serwisujemy.
Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne honorowane przez
producentów samochodów. W czasie naprawy możesz skorzystać z części oryginalnych albo certyfikowanych części zastępczych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyodrębnić grupy podzespołów, które można zastąpić zamiennikami z zachowaniem jakości użytkowania i eksploatacji.

Każdy mechanik spotkał się kiedyś z problemem, którego długo nie mógł rozwiązać. I właśnie takie sytuacje odróżniają typowych pracowników od pasjonatów, zwykłe serwisy, od tych najlepszych. Tam gdzie inni się poddają – my widzimy wyzwanie dla naszej wiedzy, inteligencji i charakteru. Po prostu: nigdy nie odpuszczamy.

Współczesne modele aut to niezwykłe maszyny

Pod karoserią auta premium kryją się skomplikowane i niezwykle nowoczesne systemy, stworzone dzięki najnowszym technologicznym osiągnięciom. Dlatego naprawiając auto premium trzeba mieć naprawdę dużą wiedzę i doświadczenie, a przede wszystkim narzędzia dedykowane do danego modelu. W VCentrum korzystamy z oryginalnych systemów diagnostycznych marek premium: Audi VAS, BMW Online Service System, Mercedes-Benz Xentry Diagnosis, Porsche PIWIS III, Volvo VIDA. Działamy zgodnie z zasadami GVO /MVBER . Stosujemy się też do restrykcyjnych wytycznych technologicznych producenta, dzięki czemu nasze naprawy i diagnozy w okresie gwarancji – oraz po niej – są w pełni honorowane przez producentów samochodów.

WYŚLIJ ZAPYTANIE