Type and press Enter.

Zapraszamy do zespołu

Dla motoryzacji można poświęcić całe swoje życie, i nigdy nie zobaczyć tego, co najlepsze. U nas przekonasz się z bliska, jak wygląda jej najbardziej cenione oblicze. Świadczymy kompleksowe usługi dla wszystkich, którzy wybrali samochody z segmentu premium, jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem marki Brabus. Tworzymy świat, w którym dominuje najpiękniejszy design i najwyższa moc. Fundament VCentrum to wiedza i doświadczenie.

Jesteś świetny w tym co robisz? Przywiązujesz się do miejsc i ludzi? Dołącz do VCENTRUM! My także szukamy specjalistów, którzy lubią stabilizację i chcą związać się z nami na wiele lat. Jest tylko jeden warunek: musisz kochać samochody tak mocno, jak my. Ta cecha łączy cały nasz Zespół.

Pracujemy z ludzi, którzy tworzą firmę od samych jej początków, zajmują stanowiska menadżerskie i zarządzają zespołami. Mamy własnych wychowanków, którzy uczyli się od doświadczonych koleżanek i kolegów, rozwijając się wraz z firmą, a obecnie są doskonałymi specjalistami, którzy przekazują wiedzę kolejnym pracownikom. VCentrum to prawie stuosobowa grupa ciekawych i wyjątkowych profesjonalistów, którzy się wzajemnie lubią, szanują, uzupełniają i wspierają.

Prowadzimy bardzo szeroki zakres usług, obejmujący: diagnostykę, serwis, motosport, detailing, usługi blacharsko-lakiernicze, prowadzimy stację kontroli pojazdów, a także krótko-i długoterminowy wynajem samochodów premium, sprzedaż samochodów oraz finansowanie i ubezpieczenia. Jest więc u nas miejsce dla każdego, komu bliska jest jakość i nasza kultura pracy. Jeśli czujesz, że VCentrum to miejsce, w którym chciałbyś zagościć na dłużej – zapraszamy!

mocne samochody. W VCentrum otaczają nas pasjonaci, równie mocno zaangażowani w motoryzację. Mamy szczęście, że pracujemy z najlepszymi i najpiękniejszymi modelami: z markami premium i modelami super-cars. Dołącz do naszego zespołu.

Tu jest miejsce dla studentów

Samochód jest i dziełem sztuki, i niezwykłym osiągnięciem technologicznym. Szczególnie dobrze widać to w klasie premium. W samej Warszawie jest kilkaset serwisów i warsztatów samochodowych, w których pracuje wielu wspaniałych fachowców, od których warto czerpać wiedzę.

Jednak trudno znaleźć inne miejsce, do którego każdego dnia przyjeżdża tak wiele pięknych i różnorodnych aut z segmentu premium oraz super-cars. U nas można poznać najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne. Można też zetknąć się ze specjalistami, dla których żaden aspekt motoryzacji nie stanowi tajemnicy. Jeśli masz talent, energię, chęć do nauki i szacunek do wiedzy – to na pewno odnajdziesz się w naszym zespole. Zapraszamy!

Zarządzaj plikami cookies