Prof. h.c. Bodo Buschmann – założyciel firmy BRABUS

Ku pamięci....

Prof. h.c. Bodo Buschmann, założyciel i dyrektor generalny firmy BRABUS zmarł w czwartek, 26 kwietnia, po krótkiej chorobie.

W wieku 22 lat Bodo Buschmann zdołał przekształcić swoje hobby w zawód. Przez całe życie wyznaczał standardy w branży i zawsze trzymał się motta: „Nie pracuj, aby zarobić, ale dobrze się bawić!” lub powiedzieć to w jego słowach „Nigdy nie pracuj dla pieniędzy – pracuj z pasją!

Przedsiębiorca Bodo Buschmann miał dobre wyczucie pomysłów i produktów przez te wszystkie lata i sprawił, że BRABUS stał się globalnym graczem w branży motoryzacyjnej.

Ekskluzywne super samochody wpisały się nie tylko w historię motoryzacji, ale znalazły się kilka razy w Księdze Rekordów Guinnessa. Przez wszystkie te lata udawało mu się zawsze zebrać odpowiednich ludzi, najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Dla nich wszystkich zawsze był wzorem do naśladowania, profesjonalizmu i pracowitości.

Dzięki swoim pomysłom i niezmiernie wysokim standardom jakościowym Bodo Buschmann stworzył jedną z najbardziej renomowanych marek w branży motoryzacyjnej.

Back to top