Premiery motoryzacyjne – Styczeń 2020

Lamborghini Huracan Evo RWD

Obecnie najmniejsze Lambo w gamie doczekało się wersji wyłącznie z napędem na tylną oś. Poliftowy Huracan ma dokładnie ten sam silnik, co jego czteronapędowy odpowiednik, natomiast jego osiągi są znacznie słabsze – V10 w Evo RWD ma o 30 KM mniej, przez co o 0,4 sekundy wolniej osiąga też prędkość 100 km/h, natomiast daje purystyczną frajdę z jazdy!

Toyota Yaris GR

Toyota dominuje w produkcji cywilnych i słynących z niezawodności aut, nie należy jednak zapominać o sportowej historii marki. Swoje doświadczenie wykorzystują w motorsporcie – w Rajdowych Mistrzostwach Świata, wyścigach NASCAR czy na Dakarze. W ubiegłym roku do klientów trafiły pierwsze egzemplarze legendarnej Supry, w piątej już odsłonie, a teraz pokazują własnego hot-hatcha, czyli Yaris GR. Ma ona napęd na 4 koła, a z trzycylindrowego, turbodoładowanego 1,6l Toyocie udało się wykrzesać 261 KM (!!!) i 360 Nm. Wygląd auta, również nabrał sportowego charakteru, dzięki poszerzonym błotnikom i agresywnym wlotom powietrza, a z cywilną wersją łączy ją jedynie antena radiowa, lusterka i reflektory.

Play Station 5? Nie, Vision S

Sony ma wszystkie najnowsze technologie, a tym razem zamiast zaawansowanej technologicznie konsoli, zaprezentowali elektrycznego Vision S z systemem autonomicznej jazdy. Sony było jednak bardzo oszczędne w deklaracjach na temat przyśpieszenia czy zasięgu auta na jednym ładowaniu.

Porsche Cayman GTS

W Caymanie GTS pojawi się czterolitrowa sześciocylindrówka o mocy 384 KM, aktywne zawieszenie PASM, oraz dyferencjał o ograniczonym poślizgu, przekazujący moment obrotowy na koło, które aktualnie tego wymaga, co ucieszyło wszystkich miłośników Porsche i nie tylko. Jednak z gorszych wiadomości – inżynierowie zabrali mu niesamowitą skrzynię PDK.

 

Cadillac Escalade

Fakt, że w VCentrum jesteśmy wiernymi fanami Escalade jest wszystkim dobrze znany. Prezentowaliśmy Wam w artykule TUTAJ . W tym miejscu, przypominamy Państwu również o możliwości wynajmu naszego Eslacalade. Kilka dni temu miała miejsce premiera jego najnowszej odsłony. Podobnie jak swój poprzednik, najmocniejsza wersja pod maską skrywa V8’kę z 420 KM do dyspozycji, albo bardziej ekonomiczną dieselowską wersję z rzędową szóstką. Już poprzednia generacja zachwycała wykorzystaniem licznych, najnowszych technologii, jednak nowy Cadillac to niemal nowoczesne kino na kołach – znajdziemy ekrany o łącznej przekątnej 38 cali.

BMW iX5

Między wielką trójką motoryzacyjnych mocarstw zawsze panuje ogromna rywalizacja. Trwają testy IX3, na przyszły rok planowana jest prezentacja I4, a teraz wycieka coraz więcej zdjęć IX5 iNext. Mimo ponad roku do oficjalnej premiery, już wiemy, że BMW postawi na minimalistyczny design wnętrza i ogromne ekrany dotykowe. Chodzą słuchy o domniemanym zasięgu, sięgającym ponad 400 KM na jednym ładowaniu, jednak jaki będzie w rzeczywistości, dowiemy się dopiero za jakiś czas.

BY NIE OMINĄĆ NASZYCH KOLEJNYCH REALIZACJI MODELI BRABUS, NOWINEK Z PODNOŚNIKÓW NASZEGO SERWISU, ANI NAJNOWSZYCH AUT PREMIUM W NASZEJ OFERCIE, ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZYCH PROFILI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH: HTTPS://WWW.INSTAGRAM.COM/VCENTRUM/https://www.facebook.com/VCENTRUM/ ORAZ DEDYKOWANYCH MARCE BRABUS: https://www.instagram.com/brabuswarszawa_vcentrum/

 

 

Back to top