ESCALADE

VCentrum to nie tylko salon samochodów luksusowych i serwis wielu marek, takich jak BMW, Volvo czy Mercedes-Benz. Zajmujemy się także wynajmem samochodów, dostosowanym do potrzeb naszych klientów.

Wynajem samochodów w VCentrum

Wynajęcie samochodu w VCentrum to idealne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy cenią sobie luksus, różnorodność i wolność wyboru. Daje możliwość korzystania z komfortowego środka transportu, przetestowania najlepszych, serwisowanych na bieżąco modeli. Jednocześnie pozwala uniknąć kosztów eksploatacji własnego pojazdu lub podejmowania długoterminowych zobowiązań np. w postaci leasingu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy.

Escalade ESV

W naszej ofercie posiadamy nietuzinkowy samochód. Jest nim flagowy SUV Cadillac’a, czyli  Escalade ESV. To przedłużona wersja i tak już ogromnego pojazdu. Ten niemal sześciometrowy wóz sprosta każdemu wyzwaniu. Pomieści całą rodzinę, umożliwiając wspólne, wakacyjne podróże. Multimedialny system i funkcja TV zapewni rozrywkę dzieciom. Podróż w towarzystwie bohaterów ulubionych bajek upłynie im bardzo szybko. Natomiast fotele z masażem pozwolą na chwilę relaksu w komfortowym wnętrzu wykończonym najwyższej jakości materiałami.

Profesjonalny transport VIP Shuttle

Escalade ESV spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów – VIP Shuttle. Obszerne gabaryty pozwalają na przewóz dużej ilości bagażu. Liczne, dekoracyjne, aluminiowe elementy podkreślają wyjątkową formę pojazdu. Chromowane wykończenie ogromnego grilla, pasujące do linii stylistycznej marki Cadillac, sprawia, że auto prezentuje się jak wysoko zawieszona limuzyna najwyższej klasy. Wnętrze, doskonale wygłuszone dzięki zastosowaniu  specjalnej technologii Active Noise Cancellation. Luksusowo wykończone najwyższej jakości materiałami (naturalną skórą i drewnem) zapewnia wspaniały komfort podróżowania, tak ważny dla klientów VIP.

Czym zaskakuje nas Escalade?

Czwarta generacja Cadillaca Escalade wyposażona jest w 6.2 litrowy silnik V8 generujący moc 426 koni mechanicznych i 623 Nm momentu obrotowego. Takie parametry powodują, że mimo swoich ogromnych gabarytów auto bardzo sprawnie przyspiesza. Inżynierowie Cadillaca zadbali, by prowadzenie pojazdu nie było dużym wyzwaniem dla przeciętnego kierowcy. Zapewniają to zastosowane systemy wspomagające. Magnetic Ride Control dostosowuje pracę amortyzatorów do zmian w nawierzchni, co zapewnia doskonałe tłumienie wstrząsów i stabilne zachowanie auta w zakrętach. StabilTrack, pomaga w stabilizacji toru jazdy. Znaczne rozmiary auta wymagają także współdziałania odpowiednich asystentów bezpieczeństwa. Ponieważ pojazd wyposażony jest we wszystkie systemy wspomagające parkowanie oraz w aktywny tempomat utrzymujący pojazd w pasie jazda nim nie jest wyzwaniem.

Zapraszamy także do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych:  https://www.instagram.com/vcentrum/ oraz https://www.instagram.com/vcentrum/

 

Back to top