Likwidacja szkód komunikacyjnych w VCentrum

Stłuczka czy wypadek to ogromny stres zarówno dla kierującego pojazdem jak i dla pasażerów. W nerwowych sytuacjach niezwykle istotne jest zachowanie zimnej krwi, by dopełnić wszystkich koniecznych formalności zarówno z uczestnikiem zdarzenia drogowego, policją jak i ubezpieczycielem. W VCentrum oferujemy  Państwu kompleksowe usługi w zakresie likwidacji szkód z polis OC lub AC sprawcy oraz możliwość napraw blacharsko-lakierniczych, niezależne od wielkości uszkodzenia.

Nasi specjaliści chętnie pomogą w zgłoszeniu szkody, tak  by nie pominąć żadnego z elementów niezbędnych do uzyskania odszkodowania i naprawy auta. Ponadto doradcy zajmą się wszystkimi formalnościami związanymi z procesem likwidacji szkody. Przeprowadzą oględziny samochodu z rzeczoznawcą, zgromadzą wszystkie niezbędne dokumenty związane z pokryciem kosztów naprawy auta z ubezpieczenia OC lub AC, zgromadzą dokumentację taką jak dane uczestników zdarzenia, czy notatka Policji o zdarzeniu oraz ustalą prawidłową technologię naprawy. Oszczędzi to Państwu dodatkowych, niechcianych nerwów jakie często mają miejsce podczas rozmów z firmą ubezpieczeniową, W trakcie procesu likwidacji szkody nasi doradcy znajdują się z Państwem w stałym kontakcie i przekazują na bieżąco informacje o progresie prac.

W VCentrum oferujemy również samochody zastępcze na czas naprawy. Sprawia to, że nasi klienci nie odczuwają kolejnych nieprzyjemności związanych z kolizją drogową czy wypadkiem. Oferujemy Państwu wynajem auta zastępczego na dowolnie wybraną ilość dni. W naszej ofercie znajdują się między innymi bezpieczne SUV’y z gamy Volvo. Są to najnowsze modele: mniejsze i miejskie XC40 i idealny dla rodziny XC60.

Specjaliści w dziale blacharsko-lakierniczym dokonają naprawy zgodnie z technologią. Zostaną zachowane najwyższe standardy, a nasi wykwalifikowani pracownicy wykonają wszystko z zastosowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Jeśli to konieczne, nasz dział serwisowy dokona koniecznych napraw mechanicznych. Jesteśmy ekspertami w naprawach takich marek jak BMW, Mercedes-Benz, Porsche czy Land Rover, ale auta innych marek również bez problemu przywrócimy do sprawności!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami:

Łukasz Armatys: +48 602 84... (kliknij, aby zobaczyć)602 845 528

lukasz.armatys@vcentrum.pl

Maciej Przybyszewski: +48 606 10... (kliknij, aby zobaczyć)606 106 797

maciej.przybyszewski@vcentrum.pl

Urszula Goś: 698 962 900

urszula.gos@vcentrum.pl

 

Kontakt dział blacharsko-lakierniczy:

Oddział na ul. Woronicza 19:  Tel. +48 22 264... (kliknij, aby zobaczyć)22 264 32 46
Oddział na ulicy Powsińskiej 69/71:Tel. +48 22 264... (kliknij, aby zobaczyć)22 264 32 38

 

 

Back to top