logo_dotacji

dla rozwoju Mazowsza

Firma VCentrum Sp. z o.o. zrealizowała projekt pt. ” Rozwój nowych usług serwisowych VCentrum z wykorzystaniem współpracy z jednostką badawczą”, w wyniku którego wprowadziła nowe usługi związane z rozszerzeniem działalności o obsługę pojazdów nowej marki AUDI, w tym:

1. Kompleksowy serwis techniczny samochodów AUDI
2. Serwis i naprawy elektryczne z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzenia diagnostycznego AUDI VAS w samochodach AUDI
3. Zmiany, optymalizacji [...]

UE

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
W okresie od  V 2013 do IV 2014 Spółka zrealizowała Projekt pn.:
„Implementacja zaawansowanego systemu B2B w firmie VCentrum Sp. z o.o. usprawniającego współpracę biznesową z kontrahentami”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka lata 2007-2013, Działanie 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”, zgodnie z umową o dofinansowanie nr UDA-POIG.08.02.00-14-349/12.  
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą [...]

Nowy punkt obsługi napraw blacharsko-lakiernicznych!

Usługi likwidacji szkód komunikacyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych na Powsińskiej.

oferujemy kompleksowe usługi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych. Już teraz również w naszym oddziale na Powsińskiej 69/71 nasz doradca służy Państwu doświadczeniem oraz pomocą. Oferujemy bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych dla samochodów z pakietem OC lub AC, a także dla samochodów nieobjętych ubezpieczeniem. Przez cały czas trwania naprawy dedykowany doradca pozostaje w stałym kontakcie z klientem, informując go na bieżąco o etapach naprawy. Na czas likwidacji szkody oferujemy samochody zastępcze.

Dziękujemy za kolejny wspólny rok pełen wyzwań, pasji motoryzacyjnej oraz uznania.

Jesteśmy dumni z otrzymanych pochwał, mamy już ponad 800 bardzo dobrych opinii w internecie. Dziękujemy za nagrody i wyróżnienia. Z przyjemnością zrealizowaliśmy indywidualne zamówienia naszych klientów na wyjątkowe perły motoryzacji. Z zaangażowaniem i pasją pracujemy dla Państwa już 11 lat.

 Najważniejsze zmiany w VCentrum w 2017 roku:

 Najnowszy [...]

Porsche PIWIS Tester III to najnowsze fabryczne urządzenie diagnostyczne przeznaczone do samochodów marki Porsche. VCentrum jako pierwszy niezależny serwis w Polsce ma to urządzenie na swoim wyposażeniu. Dzięki temu żaden komputer sterujący nawet najnowszymi modelami Porsche nie będzie miał przed nami tajemnic. Dlatego właścicieli aut z Stuttgart-Zuffenhausen zapraszamy do korzystania z naszych usług serwisowych.

 

Zawsze pracujemy na najlepszych narzędziach do obsługi Waszych aut.

 

 

 

VCREDIT

NOWA FORMA PŁATNOŚCI

Korzyści:
*Bezgotówkowa płatność
z odroczonym terminem przelewu lub w ratach
*14 dniowy okres bez odsetek
*Limit przyznany po rejestracji
*Płatność za serwis, usługi blacharskie i ubezpieczenia
komunikacyjne

Jak to działa:
*Odbierz swoją kartę w placówce VCentrum (Powsińska 69/71, Woronicza 19)
*Załóż swoje konto i korzystaj z nowej formy płatności

 

Na targach we Frankfurcie we wrześniu Mercedes-Benz prezentował całą paletę wersji odświeżonej klasy S. Przedłużony Mercedes-Maybach S 600 Pullman z przestrzenią pasażerską przeznaczoną dla 4 osób i wieloma dodatkami poprawiającymi komfort podróżowania. Na stoisku obecna była także wersja S 600 Guard, czyli model dla VIP-ów o zwiększonym bezpieczeństwie – kuloodporne szyby, wzmocnione podwozie, system wewnętrznej wentylacji to tylko niektóre z elementów wyposażenia.

Prawdziwą gwiazdą była nowa wizja samochodu sportowego – [...]

Podczas targów we Frankfurcie na stoisku firmy Brabus nie brakowało nietuzinkowych samochodów. Model 550 Adventure 4×4² to propozycja dla miłośników off-roadowego stylu. Pod maską doładowany silnik V8 o mocy prawie 550 KM oraz dodatkowa rama, wyciągarka, bagażnik dachowy z listwą świateł typu LED oraz specjalne felgi z terenowymi oponami podkreślają  możliwości auta. W środku, dzięki wykończeniom panuje za to luksusowa atmosfera. Brabus Classic przedstawił jakość wykonywanych usług renowacji lubpełnej odbudowy zabytkowych Mercedesów [...]

Back to top