BRABUS na wyspie Sylt

BRABUS na wyspie Sylt

BRABUS w dniach 31 maja – 2 czerwca zorganizował spotkanie summer tour, dla swoich kontrahentów. Wydarzenie to miało miejsce na urokliwej, niemieckiej wyspie Sylt na Morzu Północnym. Jako oficjalny dealer BRABUS’a w Polsce, staramy się uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach związanych z tunerem z Bottrop. Prezes VCentrum, Jacek Chmielewski podzielił się z nami obfitą relacją z tego wydarzenia na którym odbyło się także kilka premier możliwości tuningowych BRABUS’a.

BRABUS 800 BLACK OPS

Podczas Summer Tour miała swoją premierę G klasa w wyjątkowej edycji. BLACK OPS ma pod maską V8 o pojemności 4.0, która generuje 800 koni mechanicznych i moment obrotowy o wartości 1000 Nm. Daje nam to przyśpieszenie do 100 km/h w 4,1 sekundy i prędkość maksymalną 240 km/h. Auto zaprezentowane na  wyspie Sylt to G BRABUS WIDESTAR. Ma całkowicie czarne wykończenie, posiadające subtelne czerwone dodatki, którymi są między innymi fragmenty grilla, zaciski hamulcowe jak i  czerwone przeszycia i lamówki we wnętrzu. O tym, że jest to wyjątkowa wersja, przypomina tabliczka „BRABUS 800 BLACK OPS”.  Koła, na których stoi ta wyjątkowa G klasa to 23-calowe Monoblock F BLACK PLATINUM, również ozdobione czerwonymi prążkami.

BRABUS 850

Podczas wydarzenia BRABUS zaprezentował liczne auta ze swojej gamy. Jednym z nich był super szybki, super rodzinny BRABUS 850.  7 miejscowy GLS z V8’ką o mocy 850 koni mechanicznych, którego prędkość maksymalna została ograniczona do 300 km/h!!!

MOSHAMMER

Podczas pobytu na wyspie Sylt udało nam się nawiązać współpracę z firmą MOSHAMMER, która zajmuje się tuningiem Porsche. Jest to przedsiębiorstwo, dla którego liczą się zarówno estetyczne walory produktów tuningowych, ale także ich właściwości aerodynamiczne. Jest to szczególna firma, ponieważ w produkcji elementów takich jak spojlery, dyfuzory, progi ale i przednie błotniki z dodatkowymi wlotami powietrza wykorzystywano najnowsze technologie, dlatego może cieszyć się prestiżowym certyfikatem jakości TUV.  Od teraz ich produkty dostępne są w naszej ofercie!

BRABUS VCentrum

Jesteśmy autoryzowanym dealer marki BRABUS, dlatego jesteśmy na czasie z wszystkimi najnowszymi pakietami tunera z Bottrop!  W naszej ofercie dostępny jest już kompletny zestaw ulepszeń do Mercedesa AMG GT 4Door 63s. Wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z możliwościami tuningowymi BRABUSA zapraszamy do naszego salonu samochodów luksusowych na ulicy Powsińskiej 69/71! Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: ++48 48 734... (kliknij, aby zobaczyć)48 734 447 222

 

Zapraszamy także do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych:  https://www.instagram.com/vcentrum/ oraz https://www.instagram.com/vcentrum/

Back to top