BMW M4 I M3

Seria 3 to rozwiązanie dla tych, którzy chcą podróżować wygodnie, komfortowo, a wręcz luksusowo ze swobodą auta kompaktowego. Do pewnego czasu seria 3 obejmowała w sobie zarówno nadwozie sedan, kombi jak i coupe. W pewnym momencie w historii marki nastąpiła rewolucja i #BMW z 3 coupe zrobiło zupełnie nową serię, M4.

M4

M4 jest następcą M3 E92, a pierwsze egzemplarze na taśmach produkcyjnych pojawiły się w lutym 2014 roku. Model M4 dostępny jest w dwóch wersjach: jako tradycyjne coupe, bądź w nadwoziu kabrio. Puryści będą zadowoleni, że pod maską znajduje się tak kojarząca się z marką R6. Jednak do klasycznej jednostki napędowej bawarczycy postanowili dołożyć dwie turbosprężarki, dzięki czemu auto osiąga 431 KM, a do 100 przyśpiesza w 4.1 s. Niesamowity egzemplarz jaki znajduje się w naszym salonie samochodów premium, to wersja Cabrio, idealna na Lato! Dach składa się zaledwie w 20 sekund, a do tego można tego dokonać np. dojeżdżajc do świateł – funkcja ta jest możliwa przy prędkości do 18km/h.

M3

BMW M3 to sportowe auta których historia rozpoczęła się w 1985. Pierwszą generacją trójki w której wprowadzono modyfikacje M było E30, która w serii osiągała móc 195 KM. M3 f80 to piąte wcielenie mocnych 3, drugie po e90, oferujące wersję sedan. Jest to idealne rozwiązanie, dla kogos kto chce szybkie, rodzinne auto, ale nie potrzebuje aż takich gabarytów jakie ma np. M5. M3 I M4 posiadają bliźniacze jednostki napędowe, jednak w trójce mamy możliwość wyboru między manualną i automatyczna skrzynią biegów.

W salonie samochodów luksusowych VCentrum chcemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też mamy w swojej ofercie szeroki wachlarz marek i wersji. Coś dla siebie znajdzie zarówno miłośnik klasycznej motoryzacji, jak i zwolennik nowoczesnych rozwiązań, którego serce mocniej bije na widok nowszych modeli. Nasi specjaliści, którzy wysłuchają Państwa oczekiwań i zabiorą na jazdy próbne wybranymi autami. Przypominamy też, ze w VCentrum posiadamy bazę serwisową dla takich marek jak Mercedes-Benz, BMW czy Porsche jak i usługi detailingu.
Zapraszamy także do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych: https://www.instagram.com/vcentrum/ oraz https://www.instagram.com/vcentrum/

Back to top