Type and press Enter.

SAMOCHODY MARKI: X

 • premium

  Tesla Model X Long Range

  Gwarancja VAT 23%

  Model X Long Range zapewne posiada wiele zaawansowanych funkcji związanych z autonomią jazdy i koncentruje się na zapewnieniu komfortu oraz bezpieczeństwa swoim pasażerom. Jedną z charakterystycznych cech tego modelu są jego innowacyjne "falcon-wing" drzwi, które otwierają się do góry, zapewniając wygodny dostęp do wnętrza nawet w ciasnych miejscach parkingowych.

  449 900 
  Rocznik 2023 Przebieg 37886 km Moc 680 KM Paliwo Elektryczny Skrzynia

Opinie klientów

P
Paweł Gasperowicz
★★★★★
21 marca 2022
Korzystam z usług Pani Sylwi Żmudy od kilku lat regularnie w zakresie ubezpieczeń samochodów jak również ubezpieczeń w czasie wyjazdów za granicę. Z czystym sumieniem polecam Panią Sylwię jako profesjonalistkę i kompetentną osobę.
P
Pawel Kolodziejczyk
★★★★★
21 marca 2022
Gorąco polecam VCentrum nie tylko jako dealera samochodowego, ale także ich usługi dot. zakupu polis i doradztwa przy ubezpieczeniach. Pani Sylwia za każdym razem przygotowuje oferty, których zwyczajnie inni brokerzy nie są w stanie przebić, a przy tym jest bardzo kompetentna przy proponowaniu właściwych produktów ubezpieczeniowych.
J
Janusz Meblehot
★★★★★
21 marca 2022
Dla mnie w pełni godna polecenia profesjonalna firma. Dodatkowym plusem dla V Centrum jest to, ze to właśnie TU znalazłem po wielu latach poszukiwania rzadkiej wersji pojazdu. Auto jest nie malowane bezwypadkowe i serwisowane . Kolejnego auta z silnikiem V 8 będę szukał u Was :)

  Dodaj opinię

  Ocena

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

   1
   Zarządzaj plikami cookies