Type and press Enter.

SAMOCHODY MARKI: SL

 • premium

  Mercedes-Benz SL AMG 63 4-Matic+

  VAT 23% Salon PL

  Muskularna sylwetka z płynnymi liniami i agresywnym wyglądem roadstera od AMG prezentuje się imponująco, a potężny silnik  V8 biturbo o pojemności 4,0 litra oraz układ napędowy 4-Matic+  z precyzyjnym systemem kontroli trakcji zapewniają doskonałe wrażenia z jazdy.

  859 900 
  Rocznik 2022 Przebieg 3566 km Moc 585 KM Paliwo Benzyna Skrzynia Automat

Opinie klientów

P
Paweł Gasperowicz
★★★★★
21 marca 2022
Korzystam z usług Pani Sylwi Żmudy od kilku lat regularnie w zakresie ubezpieczeń samochodów jak również ubezpieczeń w czasie wyjazdów za granicę. Z czystym sumieniem polecam Panią Sylwię jako profesjonalistkę i kompetentną osobę.
P
Pawel Kolodziejczyk
★★★★★
21 marca 2022
Gorąco polecam VCentrum nie tylko jako dealera samochodowego, ale także ich usługi dot. zakupu polis i doradztwa przy ubezpieczeniach. Pani Sylwia za każdym razem przygotowuje oferty, których zwyczajnie inni brokerzy nie są w stanie przebić, a przy tym jest bardzo kompetentna przy proponowaniu właściwych produktów ubezpieczeniowych.
J
Janusz Meblehot
★★★★★
21 marca 2022
Dla mnie w pełni godna polecenia profesjonalna firma. Dodatkowym plusem dla V Centrum jest to, ze to właśnie TU znalazłem po wielu latach poszukiwania rzadkiej wersji pojazdu. Auto jest nie malowane bezwypadkowe i serwisowane . Kolejnego auta z silnikiem V 8 będę szukał u Was :)

  Dodaj opinię

  Ocena

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

   1
   Zarządzaj plikami cookies