Odkup samochodów segmentu Premium

Jeżeli chcesz sprzedać swój używany osobowy samochód i liczysz na szybką, bezproblemową transakcję to zapraszamy do kontaktu z naszym działem zakupu samochodów. Działamy na terenie całego kraju.

Oferujemy odkup samochodu lub usługę pośrednictwa w sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie oraz stosowany przez nas profesjonalny program wyceny aut używanych Carwert Eurotax Glass’s Polska to gwarancja atrakcyjnej i rynkowej ceny odkupu. W ramach procesu odkupu samochodu dokonujemy kompleksowo i rzetelnie oceny stanu technicznego pojazdu.

Kupujemy samochody marek premium, bezwypadkowe, krajowego pochodzenia z przebiegami nie przekraczającymi 150 000 km.
Zapraszamy do współpracy i kontaktu telefon:                                                                                                               ul. Powsińska 69/71 tel: +48 22 100... (kliknij, aby zobaczyć)22 100 67 60    ul. Woronicza 19 tel: +48 22 100... (kliknij, aby zobaczyć)22 100 47 87     

Sprzedaj samochód
Imię i Nazwisko:
Marka i model samochodu:
Telefon:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2006r. Nr 101, poz. 926, z późn.zm.) przez VCentrum Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-625) przy ul. Woronicza 19, w celach marketingowych.

ZAUFAJ SPRAWDZONEMU PARTNEROWI

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów:

Anna

Kompleksowo i kompetentnie. Dobry serwis, sprawny dział sprzedaży – sprzedali mój samochód, kupiłam inny samochód z finansowaniem i ubezpieczeniem. Zadzwonili i sprawdzili moje zadowolenie, zadeklarowali pomoc w przypadku ewentualnych pytań:) SUPER.

Arkadiusz

Kupiłem samochód właśnie w VCentrum od tamtej pory staram się go serwisować właśnie u nich… Zawsze kompetentni i pomocni. Robota wykonana solidnie i to nie tylko ta mechaniczna bo robiłem małe robótki blacharskie wszystko na medal….Gorąco polecam.

Agata

Jeżdżę Mercedesem GL i serwisuje samochód na Powsinskiej 69/71 w serwisie VCENTRUM (samochód tez kupiłam w vcentrum:). Obsługa miła, rzeczowa i konkretna a usługa serwisowa terminowa i bez zarzutów. ceny konkurencyjne do aso. polecam

Dominika

…..tym razem zdecydowałem się na kupno samochodu używanego i nie żałuje !! Myślę ze nie jeden autoryzowany salon mógłby się wiele nauczyć…. Profesjonalna obsługa , bez pośpiechu , wyczerpująca informacja , wzbudza zaufanie , polecam !!

Back to top