Type and press Enter.

SERWIS I DEALER SAMOCHODÓW PREMIUM

NAJWIĘKSZY NIEZALEŻNY SERWIS I DEALER SAMOCHODÓW PREMIUM

Kiedy myślisz: samochód, możesz od razu pomyśleć: VCentrum. Jesteśmy po to, aby zadbać o każdy element związany z użytkowaniem samochodu, czy to w Twojej firmie, czy w życiu prywatnym. Wystarczy jeden telefon do doradcy VCentrum i wszystkie sprawy zostają załatwione. To takie wygodne!

W VCentrum możesz: 
Porównać i kupić wybrany model ulubionej marki premium, serwisować go w pełnym zakresie: dokonywać przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, diagnostyki i napraw oraz tuningów, po jakimś czasie możesz odsprzedać go za naszym pośrednictwem, albo korzystnie wymienić na kolejne, nowe auto. Tak więc w jednej firmie kupujesz, serwisujesz i odsprzedajesz, mając jednocześnie gwarancję, że jest to firma o najwyższych standardach i jakości w branży.

Marki premium i super cars
Specjalizujemy się w serwisie oraz sprzedaży marek premium: Audi, BMW, Land Rover, Mercedes-Benz, Porsche i Volvo. Zajmujemy się też segmentem aut sportowych i luksusowych, tzw. super cars. Jesteśmy także autoryzowanym przedstawicielem marki Brabus.

Jesteśmy blisko: na górnym i dolnym Mokotowie
VCentrum mieści się w dwóch dogodnych lokalizacjach w Warszawie. Nasze hale serwisowe są wyposażone w blisko 40 specjalistycznych stanowisk.

Serwis opon i felg
Serwis VCentrum wyposażony jest w specjalistyczne stanowiska do kontroli, demontażu i wyważania kół. Przechowamy Twoje opony i felgi w specjalnym magazynie zachowującym odpowiednią temperaturę. Przy okazji sezonowej wymiany kół sprawdzamy także układ hamulcowy Twojego samochodu oraz grubość bieżnika, abyś w każdych warunkach jeździł bezpiecznie.

Nowe technologie zwiększające przyczepność
Nasi doradcy w dziale części VCentrum na bieżąco śledzą testy, rankingi i opinie o nowych modelach opon wiodących producentów. Szczególnie interesują nas nowatorskie, technologicznie zaawansowane rozwiązania dedykowane do nowoczesnych samochodów premium. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co nowego oferuje branża, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Pakiety klimatyzacji
Czasem to, czego nie widać, może mieć ogromny wypływ na nasze zdrowie, samopoczucie i bezpieczeństwo. Dlatego ogromną wagę przywiązujemy do systematycznego serwisu i uzupełnienia klimatyzacji.
Używanie nieoczyszczonej i nieuzupełnionej klimatyzacji może powodować uszkodzenie całego układu chłodzącego, a także doprowadzić do rozwoju wielu szkodliwych dla naszego zdrowia organizmów. W rezultacie jazda samochodem staje się męcząca, a wręcz niebezpieczna.

Zadbaj o powietrze, którym na co dzień oddychasz
Odgrzybianie klimatyzacji za pomocą ozonu gwarantuje skuteczne wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu oraz zabicie pleśni, roztoczy i innych mikroorganizmów, które wpływają szkodliwe na kierowców i pasażerów.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

    Zarządzaj plikami cookies