Golf R czy Abarth 595 ?

Miejskie auto to fraza bardzo trudna do zdefiniowania. Dla jednego będzie to Fiat 500, dla drugiego Volvo XC40. Wśród kierowców poruszających się na co dzień w mieście, znajdzie się też garstka tych, którzy chcą auta, które pozwoli im nie tylko przedostać się z punktu a do punktu b, ale także by sama jazda nim sprawiała frajdę i mogła dodać nieco adrenaliny. Właśnie dla tych z Państwa, prezentujemy dwie zupełnie odmienne propozycje, o usportowionym rodowodzie – Abarth 595 i Volkswagen Golf R.

GTI i Esse Esse

Zarówno 500’tki jak i Golfy to auta o których z powodzeniem można powiedzieć, że są już starymi wyjadaczami na motoryzacyjnym rynku. Golf pojawił się na rynku w 1974 roku, a sukces jaki idzie za jego premierą, to jedno z najbardziej znamienitych osiągnięć Volkswagena. Czemu? Golf to najlepiej sprzedający się model tego koncernu, znajduje się on w pierwszej trójce najlepiej sprzedających się samochodów na świecie. Już z pierwszą generacją, pojawiła się też jego usportowiona wersja, czyli GTI do którego wraz z szóstą odsłoną Golfa dołączył wariant R. 500 to auto które zmotoryzowało włoskie miasta, a jego filigranowa sylwetka stała się ikoną motoryzacji. Osiągi cywilnych modeli nie należały do imponujących, natomiast kiedy Abarth nawiązał współpracę z Fiatem, powstały niezwykle emocjonujące wersje. 695 Esse Esse to nie tylko nowe emblematy z charakterystycznym skorpionem, ale także poszerzenia nadwozia jak i modyfikacje mechaniczne, pozwalające na wykrzesanie z małego, dwucylindrowego silnika aż 38 KM.

Abarth 595

Obecnie Fiat wraz z Abarthem zdecydowali się na bombardowanie rynku motoryzacyjnego wieloma wariantami swojego najpopularniejszego modelu. Za sprawą tego działania, dostępne są nie tylko różne wersje standardowej 500’tki takie jak luksusowa wersja Riva ale również wiele odmian samego Abartha (tylko odmiana 595 występuje między innymi w wersji Pista, Esse Esse czy Competizione). 595 które oferujemy Państwu w naszym salonie samochodów premium VCentrum to wersja, która ma zadowolić wszystkich, których nie satysfakcjonuje ‘zwykła’Abarthowska 500’tka. Autko napędza 4 cylindrowy silnik o pojemności 1368 cm3, który generuje moc 145 KM. By dodatkowo spotęgować sportowe wrażenia z jazdy zamontowano specjalny, bardziej wydajny układ hamulcowy, a dla tej części motoryzacyjnych freaków, dla których liczy się dźwięk – podwójny wydech. Wnętrze 595 również jest bardziej agresywne, posiada także multimedialny system UCONNECT. Auto wyprodukowane zostało w 2017 roku, a jego przebieg to nieco ponad 42 tysiące kilometrów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzedażową Abartha 595:

https://www.vcentrum.pl/listings/fiat-abarth/

 

Golf R

Golf to auto które uchodzi za wzór do naśladowania. Dynamiczny, wygodny i ponadczasowy. Komfortowo dojedziesz do pracy, a kiedy trzeba wraz z rodziną na wakacje do Sopotu. Jednak kiedy od samochodu oczekujesz czegoś więcej, z rozwiązaniem przychodzi R’ka. Bardziej agresywny wygląd, który zauważą dopiero nieliczni. Napęd na 4 koła, który przydaje się nie tylko na bezdrożach. I to co najważniejsze – 300 KM czekających na uwolnienie. Prócz sportowego charakteru na kierowcę i jego współtowarzyszy czekają udogodnienia takie jak w standardowym aucie – podgrzewane fotele, system multimedialny z nawigacją satelitarną, czy system KEYLESS-GO. Auto pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, opuściło fabrykę w 2016 roku i od tamtego czasu przejechało niespełna 90 tysięcy kilometrów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzedażową Volkswagena Golfa R:

www.vcentrum.pl/listings/volkswagen-golf-r

Zapraszamy do naszego salonu samochodów premium na ulicy Powsińskiej 69/71 na jazdy próbne!

Zapraszamy także do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych: https://www.instagram.com/vcentrum/ oraz https://www.facebook.com/VCENTRUM/ oraz dedykowanego marce BRABUS: HTTPS://WWW.INSTAGRAM.COM/BRABUSWARSZAWA_VCENTRUM/

Back to top