Type and press Enter.

Opinions Volkswagen service

Customers opinion

T
Tomasz Krysa
★★★★★
March 18 2022
Kilka razy zlecalem w tym serwisie przeglad samochodu przed zakupem i zawsze był zrobiony b. dobrze (wyszły na jaw kosztowne do usunięcia mankamenty). Dodatkowo w innym aucie (ale też Audi) miałem problem z rozładowywaniem akumulatora, który sprawnie został zdiagnozowany i skutecznie naprawiony. Ostatnio przyjechalem z problemem wykrywania nieistniejacej przeszkody przez czujnik parkowania. Szybko okazało się, że problemem jest nieznacznie odstająca ramka z tablicą rejestracyjną. Dostałem gratis nową ramkę i zadowolony pojechałem do domu. Także polecam ten serwis :).
G
Grzegorz Brzeziński
★★★★★
March 18 2022
Szczerze mogę polecić wszystkim ten serwis, obsługa na najwyższym poziomie. Po wizycie u mnich moje Audi nie chce jeździć do innych serwisów.
M
Marcin Zatyka
★★★★★
March 18 2022
Jestem klientem Vcentrum od kilku lat, serwisuje u nich swoje Volvo, serwis zawsze jest kompletny i w dobrej cenie, a samochód po serwisie jest umyty. Od niedawna serwisuje i naprawiam w VCentrum Audi A6, prawidłowo zdiagnozowano awarię układu hamulcowego i zawieszenia. Naprawa rozwiązała całkowicie problem, cenowo również była bardzo konkurencyjna względem innych zakładów. Polecam !

SEND ENQUIRY

    Add review

    RATING
    Manage cookies