JEDŹ Z NAMI POBIEGAĆ

VCentrum promuje zdrowy styl życia

5IMG_2806-crop

„Jedź z nami pobiegać!”

Pod hasłem „Jedź z nami pobiegać!” wystartował projekt portalu www.runandtravel.pl, skierowanego nie tylko do osób biegających, ale również do wszystkich spędzających aktywnie czas na świeżym powietrzu. Partnerem projektu zostało VCentrum – Największy Niezależny Serwis i Dealer Samochodów Premium w Warszawie.

W ramach partnerskiej współpracy team Run and Travel, wyjeżdżając na imprezy biegowe oraz wyprawy biegowo-trekkingowe, korzystał będzie z samochodów premium oferowanych w VCentrum w sprzedaży i wypożyczalni samochodów.

Inauguracja projektu będzie miała miejsce 6 sierpnia br. Redakcja portalu www.runandtravel.pl samochodem Mercedes GLK 220 CDI 4MATIC  z VCentrum wybierze się do Parchatki, uroczego miejsca zlokalizowanego pomiędzy Puławami a Kazimierzem Dolnym nad Wisłą. W planach jest przebiegnięcie 21 km w ramach imprezy biegowej Bieg Szlak Trafi po przepięknych wąwozach Kazimierskiego Parku Narodowego. W planach są również weekendowe wyjazdy, na które redakcja runandtravel.pl będzie zabierać swoich czytelników.

Back to top