BRABUS

BRABUS

BRABUS zajmuje się ulepszaniem i zwiększaniem unikatowości pojazdów marki Mercedes-Benz już od 1977 roku.  Nazwa firmy to połączenie nazwisk jej założycieli czyli Klausa BRAckmana i Bodo BUSchmanna. Możliwości tuningu, jakie oferują obejmują zarówno mechaniczne, jak i wizualne aspekty aut. W silnikach tuner daje możliwość zwiększenia mocy i momentu obrotowego poprzez zmianę oprogramowania komputera, ale również modyfikacje mechaniczne. Są to jednak najbardziej podstawowe rozwiązania jakie inżynierowie BRABUSA opracowali dla jednostek napędowych. Oferowane są niemal wszystkie elementy od zawieszenia, po układ wydechowy. Wizualny tuning obejmuje m.in. emblematy, felgi, opcjonalne poszerzenia, zestawy aerodynamiczne jak i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrza.

Brabus Classic

Brabus oferuje także możliwości tuningowe do starszych samochodów. Stali się „Classic Partner” Mercedesa w odbudowywaniu klasycznych pojazdów. W trakcie restauracji auta są całkowicie rozbierane. Każda część wymagająca regeneracji jest pieczołowicie odnawiana, a brakujące elementy uzupełniane są oryginalnymi częściami. Nie ma miejsca na kompromisy, stary lakier zostaje usunięty chemicznie i nałożony na nowo zgodnie z najnowocześniejszą techniką produkcyjną. Jeden z egzemplarzy, objętych wyjątkowym programem restauracyjnym BRABUS Classic 6-Star Certified High-Quality Restoration gościliśmy na naszym stoisku na Motor Show 2018. Była to Pagoda 280 SL.

Brabus Marines

BRABUS Marines jest dziełem współpracy Axopar Boats, ekskluzywnego fińskiego producenta łodzi i znanego dotychczas tylko z modyfikacji aut Brabusa. Dziełem tego sojuszu są hiper luksusowe łodzie i jachty.  Axopar zajmuje się kadłubem, a tuner z Bottrop zaopatrza je w najwyższej klasy silniki o dużej mocy, oraz dba o  ich wyposażenie.  Obecnie firma oferuje linię Shadow: Shadow 800, 500, gdzie liczby odpowiadają mocy łodzi.

G

G klasa to jedno z tych aut, na które w VCentrum patrzymy ze szczególną miłością. Dlatego cieszymy się, że aż tyle egzemplarzy tego modelu mieliśmy przyjemność wzbogacać o rożne pakiety BRABUS.  Z Gelandewagen poprzedniej generacji, których modyfikacje szczególnie wspominamy na uwagę zasługuje biały egzemplarz z czarnymi dodatkami w którym wprowadziliśmy cały szereg zmian. Silnik miał zwiększoną moc, zamontowaliśmy sportowy układ wydechowy, oraz zawieszenie BRABUS Suspension. Z elementów wizualnych zamontowaliśmy m.in.:  przedni zderzak, spoiler oraz emblematy, a także dodatkowe oświetlenie na dachu.  Wnętrze auta miało nawet takie dodatki jak aluminiowe guziczki zamykania drzwi z logo tunera.

BRABUS 700

W G klasach obecnej generacji też mieliśmy już okazję poszperać. Stworzyliśmy dwa egzemplarze BRABUS 700.  Obydwa egzemplarze otrzymały również wyjątkowe felgi: Monoblock Y „Platinum Edition” i Monoblock F „Platinum Edition”.  Ponadto auta doposażyliśmy w takie dodatki jak sportowy układ wydechowy, a z elementów wizualnych tylny spojler oraz oczywiście emblematy.

S63

Ostatnio w naszym warsztacie zjawiła się fabrycznie nowa S-klasa S63 AMG w nietuzinkowym kolorze – zieleni szmaragdu. Naszym zadaniem było zrobienie z i tak już drapieżnej limuzyny z pazurem, prawdziwej charakternej bestii. Silnik dostał dodatkowy zastrzyk mocy i momentu obrotowego. Aerodynamika auta stanowczo się poprawiła za sprawą karbonowych wlotów powietrza w przednim zderzaku, jak i zamocowanego w nim splittera z logo producenta. Z tyłu auta zamontowaliśmy dyfuzor z włókna węglowego współpracujący z układem wydechowym BRABUS oraz spoiler na klapie bagażnika. Auto otrzymało oczywiście emblematy tunera, oraz 21’kute felgi Platinum Edtion, którym charakteru dodają sygnowane wentyle.

BRABUS VCentrum

Jako autoryzowany dealer marki BRABUS, zajmujemy się wprowadzaniem modyfikacji w autach marki Mercedes-Benz.  Prócz typowych ulepszeń, takich jak zwiększenie mocy silnika, zmiana układu wydechowego i zawieszania, zajmujemy się również tuningiem wizualnym (zarówno wnętrza jak i karoserii auta).  Wszystkich, pragnących rozpocząć swoją przygodę z możliwościami BRABUSA zapraszamy do naszego salonu samochodów luksusowych na ulicy Powsińskiej 69/71!  W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno auta, które przeszły już modyfikację, jak i pełną obsługę w doborze i montażu elementów tuningowych do swoich pojazdów.  Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: ++48 48 734... (kliknij, aby zobaczyć)48 734 447 222

Zapraszamy także do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych:  https://www.instagram.com/vcentrum/ oraz https://www.instagram.com/vcentrum/

 

Back to top